Seni lady extra

Seni lady extra -informacje na temat produktu. Sprawdźmy jak niewiele wiemy na temat Seni lady extra. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - tak to produkt, który człowiekowi musi naprawić zdrowie.

Seni lady extra informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Seni lady extra – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Seni lady extra informacje

  OpisSENI LADY wkładki urologiczne są przeznaczone dla osób z lekką i średnią inkontynencją. Seni Lady to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny tryb życia, ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo połączone z dyskrecją. Seni Lady Mini i Normal to najmniejsze rozmiary wkładek – wielkością nie odbiegają od podpasek, ale są znacznie chłonniejsze. Stosują je osoby z lekką inkontynencją. Wkładki Seni Lady Extra, Normal i Plus są w większych rozmiarach. Dla dodatkowego zapezpieczenia posiadają gumki z lycry w środkowej części. Przeznaczone są dla kobiet ze średnim nietrzymaniem moczu. Wszystkie Seni Lady są wyrobami oddychającymi, mają anatomiczny ksztalt i szeroki pasek kleju zapewniający łatwe i pewne mocowanie.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestii produktu Seni lady extra, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz