Seni super seni

Seni super seni - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Seni super seni. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to znany środek, który wielu może poprawić zdrowie.

Seni super seni własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Seni super seni – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Seni super seni działanie

  OpisSuper Seni Plus, klasyczne oddychające pieluchomajtki o podwyższonej chłonności, to dobre i sprawdzone zabezpieczenie przeznaczone zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych o ograniczonej mobilności.podwójny system dopasowania – wygoda i bezpieczeństwo:ściągacz taliowy w przedniej i tylnej części pieluchomajtek,podwójne elastyczne przylepcorzepy,możliwość wielokrotnego zapinania i odklejania przylepcorzepów bez ryzyka rozerwania warstwy zewnętrznej pieluchomajtek,podwójny wkład chłonny – wysoka chłonność i poczucie suchości,wewnętrzne hydrofobowe falbanki boczne zapobiegające wyciekom – większe bezpieczeństwo,indykator wilgotności – informacja o potrzebie zmiany wyrobu,idealne w czasie dłuższych przerw między zmianami pieluchy. Mogą być stosowane zarówno przy nietrzymaniu moczu, jak i przy inkontynencji kałowej.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej w kwestii produktu Seni super seni, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz