Sesja

Sesja opis i własności. Zauważmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Sesja. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - istotnie to popularny środek, który niejdenemu musi naprawić zdrowie.

Sesja działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Sesja – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Sesja własności

   Składceluloza mikrokrystaliczna (subst. wypełniająca), mleczan magnezu, lecytyna, skrobia ziemniaczana, fosforan diwapniowy (subst. wypełniająca), ekstrakt z miłorzębu japońskiego, poliwinylopirolidon (subst. wypełniająca), kofeina, dwutlenek krzemu (subst. przeciwzbrylająca),stearynian magnezu (subst. przeciwzbrylająca).   DawkowanieDorośli i młodzież szkolna: 2 razy dziennie po 1 tabletce.Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  PrzeciwwskazaniaUczulenie na którykolwiek ze składników produktu.  PrzechowywanieTabletki należy przechowywać w temperaturze 15-25oC, chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.   WskazaniaPreparat Sesja przeznaczony jest dla osób uczących się, pracujących umysłowo, a także osób z zaburzeniami koncentracji i kłopotami z pamięcią.Ekstrakt z miłorzębu japońskiego poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych i mózgowych, zapobiega niedotlenieniu komórek poprawiając zdolność zapamiętywania i koncentrację.Lecytyna to niezbędny suplement diety dla osób obciążonych dużym wysiłkiem umysłowym i fizycznym, osób żyjących w stresie i napięciu nerwowym. Poprawia zdolność koncentracji, zapamiętywania, redukuje znużenie.Kofeina zwiększa sprawność myślenia, skraca czas reakcji, znosi uczucie zmęczenia psychicznego oraz senności, zwiększa zdolność do wysiłku fizycznego.Magnez chroni organizm przed następstwami stresu, jego przyjmowanie jest niezbędne przez ludzi aktywnych, mających pełną napięcia i odpowiedzialną pracę.Wszystkie substancje zawarte w preparacie Sesja uzupełniają się i zwiększają nawzajem swoją skuteczność.  DziałanieSkładniki preparatu Sesja:Wspomagają pamięć i koncentrację uwagi,Usprawniają myślenie,Wzmacniają układ nerwowy i odporność na stresUzupełniają dietę w magnez.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Sesja, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz