Sinecod syrop

Sinecod syrop - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Sprawdźmy jak niewiele wiemy na temat Sinecod syrop. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to produkt, który każdemu może poprawić zdrowie.

Sinecod syrop działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Sinecod syrop – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Sinecod syrop opis

  Skład 10 ml zawiera: – substancję czynną: cytrynian butamiratu 15,00 mg – substancje pomocnicze: sorbitol 70% roztwór, sól sodowa sacharyny, wanilina, kwas benzoesowy, etanol 96% (v/v), glicerol, wodorotlenek sodu 30% roztwór, woda oczyszczona. Syrop zawiera sacharynę oraz sorbitol i dlatego może być stosowany przez chorych na cukrzycę.   Dawkowanie Jeżeli to możliwe syrop powinien być stosowany przed jedzeniem. Schemat dawkowania syropu – postaci przeznaczonej dla dzieci starszych i dorosłych Dzieci od 4. do 6. roku życia: jednorazowo 5 ml (7,5 mg) Dzieci od 6. do 12. roku życia: jednorazowo 10 ml (15,0 mg) Dzieci powyżej 12. roku życia: jednorazowo 15 ml (22,5 mg) W razie potrzeby dawkę można powtórzyć po 8 godzinach, do 3 razy na dobę. Dorośli: jednorazowo 15 ml (22,5 mg) W razie potrzeby dawkę można powtórzyć po 6 godzinach, do 4 razy na dobę. W przypadku kaszlu utrzymującego się dłużej niż kilka dni wymagana jest konsultacja z lekarzem w celu ustalenia przyczyny (wykluczenia niekiedy groźnych, organicznych zmian w układzie oddechowym lub kaszlu polekowego).   Działania niepożądane Preparat Sinecod syrop jest na ogół dobrze tolerowane. W rzadkich przypadkach obserwowano wysypki skórne, nudności, biegunkę, zawroty głowy. W przypadku pojawienia się ww. objawów należy zwrócić się po poradę do lekarza.   Przeciwwskazania Syropu Sinecod nie powinien być stosowany u osoby z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników tych preparatów. W przypadku kaszlu utrzymującego się dłużej niż kilka dni wymagana jest konsultacja z lekarzem w celu ustalenia przyczyny (wykluczenia niekiedy groźnych, organicznych zmian w układzie oddechowym lub kaszlu polekowego).   Wskazania Sinecod stosowany jest do leczenia objawowego kaszlu różnego pochodzenia. Pomocniczo stosowany jest w okresie przed- i pooperacyjnym do tłumienia odruchu kaszlu u pacjentów poddawanych zabiegom chirurgicznym lub bronchoskopii.   Działanie Hamuje odruch kaszlu, rozszerza oskrzela. Nie powoduje uzależnień, wykazuje mniej działań niepożądanych niż opioidowe leki przeciwkaszlowe.  
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej na temat produktu Sinecod syrop, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz