Skarb matki olejuszka

Skarb matki olejuszka opis i własności. Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Skarb matki olejuszka. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to znany środek, który niejdenemu może pomóc.

Skarb matki olejuszka własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Skarb matki olejuszka – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Skarb matki olejuszka własności

  SkładSunflower Oil, Mineral Oil, Caprylic/Capric Trilyceride, Octyldodecanol, Wax, Birch (Betula Alba) Leaf Extract, Linden (Tilia Vulgaris) Extrakt, Dimethicone Copolyol, Safflower Oil, Parabens.Wyrób posiada atest Państwowego Zakładu Higieny oraz pozytywną opinię IMiD  OpisSKARB MATKI olejek na ciemieniuszkę – bezpieczny i skuteczny preparat na zmiany łojotokowe (ciemieniuchę) w obrębie owłosionej skóry głowy dziecka. Jedyny preparat dostępny na rynku bez szkodliwych dla dzieci salicylanów!Objawy ciemieniuchy mogą nawracać mimo stosowania zasad prawidłowej higieny dziecka. Olejek przeciw ciemieniusze zawiera preparaty roślinne (olejek z krokosza, ekstrakt z liści brzozy i ekstrakt z kwiatu lipy), które poprzez zawarte w nich związki czynne wpływają hamująco na wydzielanie łoju przez gruczoły łojowe i mają działanie łagodzące. Odpowiednio dobrany skład substancji natłuszczających jak olej słonecznikowy, olej wazelinowy, olej silikonowy przyspiesza odwarstwienie łusek i ich łatwe usuwanie szczoteczką.Preparat nie powoduje podrażnień i jest bezpieczny w użyciu.Preparatu nie można stosować, gdy są zadrapania na skórze. Skuteczność potwierdzona klinicznie.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Skarb matki olejuszka, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz