Smecta

Smecta - o co zawsze warto zapytać. Sprawdźmy jak mało wiemy w temacie Smecta. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - istotnie to istotny środek, który niejdenemu może pomóc.

Smecta opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Smecta – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Smecta własności

  Skład1 saszetka zawiera 3 g smektynu dioktanościennego.  DawkowanieDorośli. Doustnie zazwyczaj 3 saszetki dziennie w 2-3 dawkach, zmieszane z 1/2 szklanki wody; w ostrej biegunce na początku leczenia można podwoić dawki.Dzieci doustnie w 2-3 dawkach (po zmieszaniu z 50 ml wody, rosołu, kompotu, itp.): do 12 m.ż. 1 saszetka dziennie; 1-2 r.ż. 1-2 saszetki dziennie, powyżej 2 r.ż. 2-3 saszetki dziennie. W zapaleniu przełyku lek podaje się doustnie po posiłkach, w innych wskazaniach między posiłkami. W przypadku odwodnienia należy uzupełnić niedobór płynów.  InterakcjeJednocześnie nie podawać innych leków ze względu na możliwe zaburzenia ich wchłaniania. Konieczne jest zachowanie odstępu 1,5-godzinnego przed i po przyjęciu preparatu.  WskazaniaOstra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieci i dorosłych. Leczenie objawowe bólów w chorobach przewodu pokarmowego.  DziałanieSMECTA to lek o działaniu przeciwbiegunkowym. Wykazuje właściwości powlekające błonę śluzową przewodu pokarmowego, działa ochronnie na śluzówkę poprzez izolowanie jej od działania kwasu solnego i innych substancji drażniących.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Smecta, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz