Snoreeze spray

Snoreeze spray - właściwości i działanie produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Snoreeze spray. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - naprawdę to produkt, który niejdenemu może pomóc.

Snoreeze spray własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Snoreeze spray – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Snoreeze spray działanie

  SkładWoda, gliceryna, środki powierzchniowo czynne (stearynian sorbitolu, polisorbat 60), zagęstnik (celuloza mikrokrystaliczna), substancja wzmacniająca smak (olejek mięty pieprzowej), octan tokoferolu (witamina E), środki konserwujące (sorbat potasu, benzoesan sodu), kwas cytrynowy, stabilizator (żywica ksantanowa), hialuronian sodu, guar hydroxypropyl trimonium chloride.  Sposób użyciaStosować co wieczór w następujący sposób: wstrząsnąć buteleczką,odchylić głowę do tyłu i rozpylić trzykrotnie w kierunku tylnej ściany gardła. Po użyciu nie jeść ani nie pić (w przeciwnym razie preparat zastosować ponownie).Snoreeze działa najskuteczniej, jeśli nie spożywa się alkoholu przez co najmniej godzinę przed podaniem.1 dawka = 3 aplikacje22 ml – 50 dawek  Środki ostrożnościKobiety ciężarne przed zastosowaniem powinny poradzić się lekarza Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci Pompka zawiera drobne częściSnoreeze nie leczy bezdechu sennego, stanu chorobowego związanego z chrapaniem – w tym przypadku należy zasięgnąć porady lekarza. (Przerwy w oddychaniu podczas snu, uczucie zmęczenia po przebudzeniu, łatwość zapadania w sen w ciągu dnia mogą wskazywać na chorobę zwaną bezdechem sennym).   DziałanieSnoreeze zawiera unikalną mieszankę składników zamkniętych w mikrokapsułkach, które działają poprzez aktywne nawilżanie tkanek gardła podczas snu. Dzięki temu wibracje powodujące chrapanie ulegają zmniejszeniu, pozwalając na spokojny sen Tobie i Twemu partnerowi. 
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Snoreeze spray, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz