Solarin max

Solarin max -informacje na temat produktu. Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Solarin max. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to popularny środek, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Solarin max własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Solarin max – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Solarin max własności

  Skład Składniki charakteryzujące produkt zawarte w 1 kapsułce: Witamina C – 30mg Beta-karoten – 15mgNiacyna – 15mgWitamina E – 5mgWitamina B6 – 2mgLikopen – 0,25mgBiotyna – 0,15mgKwas foliowy – 100mcgCynk – 15mgSelen – 25mcg   Dawkowanie Zwykle stosuje się jedną kapsułkę dziennie w czasie posiłku. Osobom o jasnej karnacji zaleca się rozpoczęcie przyjmowania preparatu na około tydzień przed opalaniem.   Opis SOLARIN MAX jest udoskonaloną formą Solarinu Extra zawierającą zwiększoną dawkę Beta-karotenu, antyoksydantów oraz wzbogacony o dodatkowe witaminy i mikroelementy. SOLARIN MAX jest doustnym suplementem diety stworzonym od początku z myślą o ochronie skóry „od wewnątrz”. W jego skład wchodzi kompleks witamin działających ochronnie na skórę i nadający jej zdrowy, opalony wygląd bez koniecznej nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne czy długiego pobytu w solarium. Środek ten pomaga zmniejszyć wrażliwość skóry na słońce, co może mieć istotny wpływ na zmniejszenie ryzyka oparzeń i zmian posłonecznych. Przyjmowany doustnie działa w sposób ciągły, w sytuacjach gdy środki kosmetyczne zawodzą np. w trakcie i po kąpieli, podczas wysiłku – kiedy woda lub pot mogą usunąć warstwę ochronnego kosmetyku.Naturalny proretinol (Beta-karoten) przyczynia się do korzystnej zmiany kolorytu skóry. Beta-karoten, a także likopen, selen oraz witaminy C, E są tzw. antyoksydantami chroniącymi komórki skóry przed wolnymi rodnikami. Antyoksydanty oraz pozostałe składniki jak kwas foliowy witamina B6, niacyna (PP), biotyna i cynk odgrywają ważną rolę w metaboliźmie skóry.SOLARIN MAX dodaje nową jakość do powszechnie stosowanych kosmetyków z filtrami UV.SOLARIN MAX nie ma istotnych działań ubocznych i w zasadzie można go przyjmować cały rok, co przyczynia się do utrwalenia opalenizny i nadania skórze zdrowego wyglądu.  
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestii produktu Solarin max, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz