Solastyna forte

Solastyna forte - strona z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy na temat Solastyna forte. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to istotny środek, który wielu powinien pomóc.

Solastyna forte własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Solastyna forte – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Solastyna forte informacje

Opakowanie: 30 tabletekWskazaniami do stosowania preparatu Solastyna Forte jest uzyskanie naturalnego opalenizny bez konieczności przebywania na słońcu bądź w solarium, wzmocnienie i przedłużenie efektu opalenizny atakże: ochrona i wzmocnienie skóry po intensywnym opalaniu, przebywaniuna słońcu lub w solarium, nadanie skórze zdrowego wyglądu.Skład:Substancje czynne: witamina C, beta-karoten, witamina E, niacyna, kwasfoliowy.Działanie: Beta-karoten jest naturalnym przeciwutleniaczem,chroniącym skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych(ultrafioletowych). Beta-karoten jest doskonałym filtrem przeciwpromieniowaniu UV, a jednocześnie jako barwnik nadaje skórze właściwyodcień opalenizny. Beta-karoten, reagując z wolnymi rodnikami rozpraszanadmiar pobudzonej energii i w ten sposób zapobiega mikrouszkodzeniomkomórek skóry. Kwas foliowy bierze udział w procesie podziału komórek,uczestnicy w syntezie nukleotydów i aminokwasów, wpływając pozytywniena strukturę tkanki skórnej. Witamina E, C i niacyna odgrywają ważnąrolę w przemianach metabolicznych skóry. Składniki preparatuzmniejszają wrażliwość skóry na promienie UV i mają wpływ na dłuższeutrzymywanie się opalenizny. Przy dłuższym stosowaniu preparatu skóranabiera właściwego koloru opalenizny, który zostaje wzmocniony w czasieprzebywania na słońcu. 
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Solastyna forte, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz