Solwax active krople

Solwax active krople . Sprawdźmy jak mało przeczytaliśmy na temat Solwax active krople. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to popularny środek, który człeku musi naprawić zdrowie.

Solwax active krople opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Solwax active krople informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Solwax active krople informacje

  SkładCarbamide peroxide, Glycerine, 1,2-propapandiol, Ethylenediaminetracetic Acid Disodium salt, Ethylene alkohol, Sodium citrate.  ZastosowaniePrzed użyciem należy buteleczkę ogrzać w dłoni, jeżeli lekarz nie zalecił inaczej, należy wykropić do ucha 5-10 kropli, odczekać kilka minut, można zaatakować ucho wacikiem. Zabieg należy powtarzać przez cztery dni rano i wieczorem.  WskazaniaUsuwanie złogów woskowiny usznej.  DziałanieSOLWAX ACTIVE zawiera aktywny związek carbamide peroxide. Carbamide peroxide uwalnia w przewodzie słuchowym zewnętrznym aktywny tlen, który powoduje oderwanie woskowiny od nabłonka. Solwax active zawiera również niejonowe związki powierzchniowo czynne pomagające w rozmiękczaniu woskowiny oraz wzmacniające działanie preparatu.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Solwax active krople, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz