Souplessil az żel

Souplessil az żel - dane na temat właściwości i opis produktu. Sprawdźmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Souplessil az żel. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to popularny środek, który człowiekowi może poprawić zdrowie.

Souplessil az żel opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Souplessil az żel – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Souplessil az żel własności

  SkładAqua, Ethanol, Metylsilanetriol Potassium Citrate, Silanediol Salicylate, Propylene Glycol, Harpagophytum Procumbens Extractum, Equisetum Arwense, Methyl Salicylate, Triethanolamine, Corbomer, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butlparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Xsanthan Gum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Salicylate, Citral, Linalool, Hexsyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, lsoeugenol.  Stosowanie1. 2-3 razy dziennie kolistymi, delikatnymi ruchami wmasować preparat w okolice stawów, aż do całkowitego wchłonięcia. 2. Wspomagająco w zabiegach manualnych i fizykoterapeutycznych.  UwagaNie stosować na uszkodzoną, zranioną skórę, unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową. Po użyciu dokładnie umyć ręce. Nie stosować u dzieci do 3 roku życia.  OpisSouplessil AZ jest nowoczesnym preparatem pochodzenia roślinnego. Zawiera skoncentrowane składniki aktywne o wyjątkowych możliwościach penetracji tkanek. Zawiera Pazur diabła i ziele skrzypu. Podstawowym komponentem jest krzem organiczny – pierwiastek wyjątkowo istotny dla powstrzymania procesów starzenia się organizmu człowieka. Krzem odgrywa ważną rolę w pomnażaniu włókien kolagenu i elastyny, od których zależy elastyczność układu kostno-stawowego, ścięgien, ścian naczyń krwionośnych, chrząstek stawowych. Souplessil AZ to preparat w postaci nietłustego żelu przeznaczony do wspomagania zabiegów manipulacyjnych i fizykoterapeutycznych okolic stawów – w stanach zapalnych stawów, w złamaniach, zapaleniach ścięgien, w chronicznych dolegliwościach reumatycznych, w zwichnięciach, skręceniach, naciągnięciach stawów i mięśni. Szybko się wchłania i łatwo przenika przez skórę docierając do obszarów i organów zmienionych chorobowo. Łagodzi i uśmierza,wzmacnia tkanki otaczające stawy, przyspiesza regenerację po urazach. Więcej informacji w artykule
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Souplessil az żel, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz