Soyfem

Soyfem fakty na temat tego produktu. Zauważmy jak niewiele wiemy na temat Soyfem. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to produkt, który niejdenemu powinien naprawić zdrowie.

Soyfem informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Soyfem – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Soyfem działanie

Postać: Tabletki – 60 sztuk. Skład leku: Jedna tabletka zawiera 100 mg wyciągu z nasion soi (w tym 26 mg zespołu izoflawonów przeliczonych na genisteinę) oraz substancje pomocnicze: celulozę mikrokrystaliczną, poliwinylopyrolidon, stearynian magnezu, hydroksypropylo-metylocelulozę, talk oraz glicerynę. Opis działania: W preparacie Soyfem główne substancje aktywne stanowią genisteina i daidzena, zaliczane do izoflawonów. Posiadają one zdolność wiązania się z receptorami estrogenowymi, co wynika z podobieństwa ich budowy chemicznej do endogennych estrogenów (tzn. wytwarzanych przez organizm), dlatego popularnie nazywa się je fitoestrogenami. Fitoestrogeny genisteina i daidzeina zawarte w soi, działając podobnie do estrogenów, tylko słabiej, chronią przed zaburzeniami związanymi z fizjologicznym spadkiem produkcji estrogenów u kobiet w okresie okołomenopauzalnym i pomenopauzalnym. Wskazania do stosowania: Preparat Soyfem stosuje się: u kobiet z dolegliwościami okresu menopauzy : przypływami uczucia gorąca, nadmiernym poceniem się, zakłóceniami snu, uczuciem napięcia nerwowego i niepokoju. w profilaktyce chorób układu krążenia, wraz zachowaniem odpowiedniej diety.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej na temat produktu Soyfem, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz