Sudafed

Sudafed . Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Sudafed. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to produkt, który wielu może poprawić zdrowie.

Sudafed opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Sudafed – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Sudafed działanie

Postać: Tabletki – 12 sztuk Wskazania: Preparat Sudafed zmniejsza przekrwienie błony śluzowej górnych dróg oddechowych, szczególnie błony śluzowej nosa i zatok przynosowych, co prowadzi do zmniejszenia obrzęku i ilości wydzieliny oraz złagodzenia stanu zapalnego. Preparat Sudafed stosuje się w objawowym leczeniu nieżytu nosa i zatok przynosowych (katar, zatkany nos) w przebiegu: przeziębienia, grypy, w alergii nosa. Działanie: Sudafed jest skutecznym środkiem zmniejszającym przekrwienie błon śluzowych górnych dróg oddechowych. W porównaniu z efedryną, pseudoefedryna cechuje się znacznie mniejszą zdolnością wywoływania tachykardii i zwiększania skurczowego ciśnienia krwi oraz wyraźnie słabiej pobudza ośrodkowy układ nerwowy. Działanie pseudoefedryny rozpoczyna się przed upływem 30 minut od chwili podania i utrzymuje się przez co najmniej 4 godziny. SkładTabletka leku Sudafed zawiera 60 mg chlorowodorku pseudoefedrynySubstancje pomocnicze leku to: laktoza, skrobia kukurydziana, poliwidon , magnezu stearynian, tlenek żelazowy, hypromeloza, talk, makrogol 400, makrogol 8000. Działania niepożądaneDo działań niepożądanych należą objawy pobudzenia ośrodkowego układu nerwowego, w tym zaburzenia snu oraz sporadycznie halucynacje. Istnieją także nie częste doniesienia o wysypce skórnej, niekiedy z towarzyszącym wysypce uczuciem swędzenia. Sporadycznie opisywano zdarzające się przypadki zatrzymania moczu u mężczyzn przyjmujących substancję czynnką leku Sudafed, pseudoefedrynę. W takich przypadkach ważnym czynnikiem predysponującym mógł być przerost gruczołu krokowego.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Sudafed, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz