Svr ecran mineral

Svr ecran mineral -informacje na temat produktu. Zauważmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Svr ecran mineral. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to znany środek, który wielu powinien pomóc.

Svr ecran mineral informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Svr ecran mineral – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Svr ecran mineral własności

  SkładCzyste filtry mineralne (dwutlenek tytanu, tlenek cynku), 3% antyoksydacyjny kompleks Thermopherol® (1% wyciąg z bakterii Thermus thermophilus i 2% witaminy E- ochrona żywych składników komórek).  StosowanieStosować na skórę twarzy i ciała; po ok. 2-3 godzinach trzeba powtórzyć aplikację.  WskazaniaOchrona skóry jasnej, wrażliwej, łatwo ulęgającej poparzeniom, przebarwienia, po zabiegach dermatologii estetycznej, kiedy konieczny jest kamuflaż  DziałanieWysoka ochrona UVA (IPD-45, PPD-20), UVB (50), preparat daje efekt lekkiego kamuflażu (jasny make-up)
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w temacie produktu Svr ecran mineral, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz