Svr ultra

Svr ultra - właściwości i działanie produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Svr ultra. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to istotny środek, który niejdenemu musi pomóc.

Svr ultra informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Svr ultra własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Svr ultra działanie

  SkładFiltry chemiczne (Tinosorb M i inne) i mineralne (dwutlenek tytanu, tlenek cynku), 3% antyoksydacyjny kompleks Thermopherol® (1% wyciąg z bakterii Thermus thermophilus i 2% witaminy E – ochrona żywych składników komórek).  StosowanieStosować na skórę twarzy i ciała; po ok. 2-3 godzinach trzeba powtórzyć aplikację, można stosować miejscowo na znamiona skórne, blizny.  WskazaniaOchrona skóry nie tolerującej światła słonecznego, fotodermatozy, reakcje fototoksyczne, fotoalergiczne, po zabiegach dermatologii estetycznej (piling, laser).  DziałanieSVR 50+ ULTRA MAX krem – maksymalna ochrona skóry przed promieniami UVA (IPD-110,PPD-40), UVB (100), preparat wodoodporny.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w kwestii produktu Svr ultra, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz