Svr xerial ciemieniucha

Svr xerial ciemieniucha fakty na temat tego produktu. Zauważmy jak niewiele wiemy w temacie Svr xerial ciemieniucha. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - w istocie to istotny środek, który człeku może poprawić zdrowie.

Svr xerial ciemieniucha opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Svr xerial ciemieniucha – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Svr xerial ciemieniucha opis

  StosowanieAplikować bezpośrednio na ciemieniuchę. Delikatnie masować, pozostawić na 10 minut, a następnie dokładnie zmyć wodą. Stosować 1 raz dziennie przez maksymalnie 15 dni.  DziałaniePreparat przeznaczony do leczenia ciemieniuchy.Dzięki recepturze zawierającej 10% czysty mocznik redukuje ciemieniuchę oraz nawilża skórę. Preparat został wzbogacony masłem Karite, allantoiną oraz witaminą B5, aby zmiękczyć i łagodzić delikatną skórę dziecka. Wygodny aplikator umożliwia precyzyjne nałożenie preparatu. Receptura zapewnia optymalną tolerancję. Nie szczypie w oczy.  OpisXerial- innowacyjna receptura, skuteczniejsze działanie. W nowej gamie Xerial wykorzystano oczywiście mocznik jako podstawę całej receptury. Innowacją jest stworzona specjalnie na potrzeby nowej gamy opatentowana Technologia Czystego Mocznika®. Zastosowanie tej technologii gwarantuje najwyższą jakość w standardzie przemysłu farmaceutycznego, optymalne bezpieczeństwo oraz skuteczność działania. W zależności od zastosowanego stężenia można osiągnąć efekt nawilżający- stężenie mocznika do 10%, lub efekt złuszczający- 10-50%. Kolejną innowacją jest zastosowanie enzymów – proteaz serynowych oraz aminokwasów- seryny i histydyny. Badania dotyczące fizjopatologii skóry suchej z tendencją do nadmiernego rogowacenia, nieprawidłowo łuszczącej się udowodniły, że w naskórku brakuje tych enzymów a umożliwiają one prawidłowe oddzielanie się komórek naskórka- korneocytów. Dodatkowo oprócz deficytu ilościowego stwierdzono deficyt jakościowy- istniejące enzymy nie mają dwóch aminokwasów: seryny i histydyny w tzw.centrum aktywnym, co uniemożliwia ich działanie. Receptura nowej gamy Xerial jest więc wzbogacona o mocznik w nowej jakości oraz enzymy i aminokwasy pozwalające na normalizowanie zaburzeń rogowacenia.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Svr xerial ciemieniucha, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz