Tabex

Tabex . Sprawdźmy jak mało przeczytaliśmy na temat Tabex. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - naprawdę to popularny środek, który niejdenemu może poprawić zdrowie.

Tabex własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Tabex – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Tabex działanie

Wskazania Produkt leczniczy stosuje się w celu odzwyczajenia od używania nikotyny.  PrzeciwwskazaniaTabex jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub inny składnik Tabex i w przypadkach: miażdżycy tętniczej, ciężkiej niewydolność układu sercowo – naczyniowego, zaawansowanego nadciśnienia naczyniowo – mózgowego, guzów chromochłonnych nadnerczy, w niektórych przypadkach schizofrenii, w przypadku ciąży i karmienia piersią oraz gdy występuje nadczynność tarczycy, owrzodzenie układu trawiennego, cukrzyca, niewydolność nerek lub wątroby czy przypadki refluksu żołądkowego.  Dawkowanie i sposób podawaniaZawsze należy stosować Tabex zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się lekarzem lub farmaceutą.Kurację należy rozpocząć od przyjmowania preparatu Tabex doustnie z odpowiednią ilością wody, w ciągu 3 pierwszych dni, po 1 tabletce co 2 godziny (6 tabletek na dobę), stopniowo zmniejszając liczbę wypalanych papierosów. Jeżeli rezultat jest niezadowalający należy przerwać leczenie i w przeciągu 2 do 3 miesięcy rozpocząć ponownie. Jeżeli rezultat leczenia jest zadawalający należy postępować zgodnie z następującym schematem:    Od 4 do 12 dnia należy przyjmować po 1 tabletce co 2 i pół godziny (5 tabletek na dobę). Od 13 do 16 dnia należy przyjmować po 1 tabletce co 3 godziny (4 tabletki na dobę). Od 17 do 20 dnia należy przyjmować po 1 tabletce co 5 godzin (3 tabletki na dobę). Od 21 do 25 dnia należy przyjmować 1-2 tabletki na dobę.Osoba paląca powinna definitywnie zrezygnować z palenia, najpóźniej 5 dnia po rozpoczęciu leczenia. Osoba, która zrezygnowała z palenia, w żadnym przypadku nie może pozwolić sobie na zapalenie nawet jednego papierosa. Od tego zależy trwałość uzyskanego wyniku terapii. Jeżeli odnosimy wrażenie że działanie Tabex jest zbyt silne lub zbyt słabe należy ponownie skontaktować się lekarzem lub farmaceutą.  SkładSkład jednej tabletki powlekanej: cytyzyna (Cytisinum) 1,5 mg.   
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Tabex, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz