Tantum rosa

Tantum rosa - opis produktu i jego właściwości. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy na temat Tantum rosa. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - w istocie to produkt, który wielu może naprawić zdrowie.

Tantum rosa opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Tantum rosa – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Tantum rosa informacje

  SkładSkład jakościowy i ilościowy substancji czynnej benzydamini hydrochloridum (chlorowodorek benzydaminy), 53,2 mg/g.  Dawkowanie i sposób podawaniaZawartość jednej saszetki rozpuścić w 0,5-1 litrze przegotowanej wody. W połogu zewnętrznie do przemywania krocza od 1 do 2 razy na dobę. W pozostałych wskazaniach: płukać pochwę roztworem od 1 do 2 razy na dobę, o ile lekarz nie zaleci inaczej.  WskazaniaTANTUM ROSA leczenie stanów zapalnych pochwy i sromu, zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia. Higiena osobista w okresie połogu.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Tantum rosa, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz