Tena lady maxi

Tena lady maxi - o co zawsze warto zapytać. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Tena lady maxi. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - tak to produkt, który niejdenemu musi pomóc.

Tena lady maxi informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Tena lady maxi – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Tena lady maxi opis

OpisTENA Lady Maxi to nasza kolejna propozycja wkładów ochronnych z rodziny TENA Lady. Oferuje prawie dwukrotnie większą chłonność niż TENA Lady Extra i idealnie nadaje się dla osób potrzebujących specjalnej ochrony w nietrzymaniu moczu. System Dry Fast Core™ i Fresh Odour Control™ zapewniają poczucie świeżości. Oddychającą powłoka zapewnia dodatkowy komfort, a podwójna warstwa pulpy zapewnia większą chłonność, dzięki czemu nie trzeba rezygnować z żadnych przyjemności dnia. Cechy i korzyściSamoprzylepny pasek utrzymuje wkład na miejscu.System Fresh Odour Control™ ogranicza ryzyko wydostawania się na zewnątrz niepożądanych zapachów, zapewniając świeżość i dyskrecję.Materiałowa powłoka bezpośrednio przy ciele.System Dry Fast Core™ poprawia chłonność i szybciej wiąże płyn.Elastyczne boki Body Shape™ doskonale dopasowują się do ciała.Oddychająca, tekstylna warstwa dolna umożliwia lepszą cyrkulację powietrza i gwarantuje poczucie świeżości.Lepsza chłonność zapewnia znakomitą ochronę przed wyciekami.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Tena lady maxi, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz