Tobacoff

Tobacoff - prawie wszystko na ten temat. Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Tobacoff. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to znany środek, który człeku może poprawić zdrowie.

Tobacoff opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Tobacoff – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Tobacoff opis

Postać: Opakowanie – 100 tabletek.Ziołowy preparat ułatwiający odzwyczajenie od palenia tytoniu Działanie,wskazania i dawkowanie: Tobacoff zmienia smak, zapach dymu tytoniowego iodczucia dotykowe w ustach, działa wyrztuśnie oraz lekko pobudzająco naukład nerwowy. Ułatwia odzwyczajanie się, a także chwilowepowstrzymywanie od palenia tytoniu. W razie potrzeby powoli ssać jednąlub kolejno kilka tabletek. Podawanie można powtarzać wielokrotnie wciągu dnia.Przeciwwskazania, działania niepożądane:Uczulenie na olejki eterycznePo bardzo wysokich dawkach u osób szczególnie wrażliwych mogą wystąpić trudności w zasypianiu.Nie stosować po terminie ważności.Leki przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Tobacoff, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz