Tonimer strong spray

Tonimer strong spray - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niewiele wiemy w temacie Tonimer strong spray. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - oczywiście to istotny środek, który człeku powinien naprawić zdrowie.

Tonimer strong spray działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Tonimer strong spray – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Tonimer strong spray własności

  Skład Izotoniczny roztwór wody morskiej. Gaz wytłaczający: powietrze.Nie zawiera substancji konserwujących.Nieszkodliwy dla warstwy ozonowej.   Stosowanie Zdjąć nasadkę ochronną z aplikatora. Produkt można użyć w każdym położeniu. Jednakże zaleca się stosować preparat nad umywalką trzymając głowę przechyloną na bok i wprowadzając aplikator do wyżej położonego otworu nosowego. Nacisnąć aplikator. Przechylając głowę na drugi bok powtórzyć całą czynność dla drugiego otworu nosowego. Po każdym zastosowaniu opłukać i wytrzeć aplikator. Dawkowanie: Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, kilka razy w ciągu dnia.   Uwaga Nie stosować u niemowląt i dzieci. Nie zaleca się stosowania przez osoby dorosłe o wyjątkowo wrażliwej błonie śluzowej nosa i podatne na krwawienie z nosa. Chronić przed dziećmi. Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed promieniami słonecznymi. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50oC. Nie dziurawić i nie palić nawet po zużyciu zawartości.   Opis TONIMER STRONG spray do higieny nosa – sterylizowany, izotoniczny roztwór wody morskiej o niskiej zawartości sodu i lekko zasadowym pH., przeznaczony do usuwania i rozpuszczania zalegającej w nosie wydzieliny.TONIMER STRONG jest praktyczny i łatwy w użycia, nie zawiera konserwantów ani gazów pędnych, dzięki czemu minimalizuje ryzyko wywołania reakcji alergicznych. Specjalny zaworek zapobiegający powrotowi płynu do pojemnika oraz worek izolujący roztwór wody morskiej:-gwarantują sterylność-pozwalają na użycie preparatu w każdym położeniu-utrzymują roztwór w temperaturze otoczenia-zapobiegają zassaniu wydzieliny do pojemnika  
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Tonimer strong spray, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz