Topinulin aktiv

Topinulin aktiv - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Sprawdźmy jak mało wiemy w temacie Topinulin aktiv. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - istotnie to znany środek, który wielu musi poprawić zdrowie.

Topinulin aktiv opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Topinulin aktiv – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Topinulin aktiv działanie

  Składsłonecznik bulwiasty, morszczyn pęcherzykowaty, aromat spożywczy, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), chlorek chromu. HELIANTHUS TUBEROSUS L. (słonecznik bulwiasty) 0,4 g Zawartość w 1 tabletce: – CHROM 10mcg, (100% realizacji zalecanego dziennego spożycia w dawce dziennej) – JOD 37,5 mcg, (100% realizacji zalecanego dziennego spożycia w dawce dziennej)  Sposób użycia1 raz dziennie 4 tabletki przed jedzeniem z małą ilością płynu. Zaleca się 2-3 cykle po 20-30 dni. Odstęp miedzy cyklami 2 tygodnie.  OstrzeżeniaNie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. W okresie ciąży i karmienia, decyzję o stosowaniu powinno się konsultować z lekarzem.  Warunki przechowywaniaPreparat przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed dostępem światła i wilgoci.  OpisTopinulin Aktiv jest dobrym uzupełnieniem diety: – w profilaktyce przemiany materii, – przy zwiększonym obciążeniu fizycznym i psychicznym (stany przewlekłego zmęczenia), – w celu utrzymania właściwej mikroflory jelit. Preparat pozwala uzupełnić dietę w składniki wspomagające odchudzanie. Jest naturalnym produktem bogatym w substancje błonnikowe. Inulina – główny składnik słonecznika bulwiastego polepsza florę jelitową i naturalnie pomaga regulować pracę jelit. Wzbogaca dietę dla diabetyków, korzystnie wpływa na przemianę metaboliczną tłuszczy, pomaga regulować wagę. Jod – niezbędny dla prawidłowej przemiany materii. Chrom – reguluje metabolizm glukozy i wzmacnia działanie insuliny stabilizując gospodarkę energetyczną. Hamuje łaknienie i wpływa korzystnie na przemianę materii, a także przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. Jest szczególnie polecany dla osób ze skłonnością do tycia.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Topinulin aktiv, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz