Tormentiol maść tuba

Tormentiol maść tuba - właściwości i działanie produktu. Zauważmy jak mało przeczytaliśmy na temat Tormentiol maść tuba. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to popularny środek, który człowiekowi powinien pomóc.

Tormentiol maść tuba informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Tormentiol maść tuba – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Tormentiol maść tuba informacje

Postać: Maść – tuba 20 g. Wskazania: TORMENTIOL stosuje się w leczeniu trudno gojących się ran, zmian ropnych na skórze, owrzodzeń żylakowatych podudzi, zmian zapalnych skóry. Działanie: TORMENTIOL to preparat o skojarzonym działaniu: ściągającym, bakteriostatycznym i przeciwzapalnym. Działa wysuszająco na skórę, przyspiesza ziarninowanie i gojenie się ran. Dawkowanie: O ile lekarz nie zaleci inaczej, należy miejsca zmienione chorobowo pokrywać cienką warstwą maści kilka razy dziennie aż do ustąpienia objawów. SPRAWDŹ – WIĘKSZA ILOŚĆ W LEPSZEJ CENIE: 3 sztuki maści w lepszej cenie Czytaj o maści Tormentiol na FORUM. Zarejestruj się i dodaj swoją opinię. Przeciwwskazania – Tormentiolu nie należy używać w następujących przypadkach: – nadwrażliwość na którykolwiek ze składników – przy złej tolerancji kwasu borowego i pochodnych – u noworodków i niemowląt – w miejscowych odczynach poszczepiennych – w zmianach skórnych przy ospie wietrznej – na rany lub znacznie uszkodzoną skórę Preparatu nie należy stosować z innymi lekami podawanymi bezpośrednio na skórę.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Tormentiol maść tuba, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz