Tran strong

Tran strong - cechy i działanie. Sprawdźmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Tran strong. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - tak to produkt, który niejdenemu musi poprawić zdrowie.

Tran strong działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Tran strong – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Tran strong działanie

  Skład1 kapsułka zawiera: Olej z wątroby dorsza – 400,35 mg Witamina A – 800 µg (100% ZDS) Witamina D – 5 µg (100% ZDS) *ZDS – zalecane dzienne spożycie Składniki otoczki kapsułki: żelatyna, glicerol.  Sposób użyciaDorośli i dzieci powyżej 6 roku życia:1 kapsułka dziennie przed posiłkiem. Preparat nie może być używany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanych dawek dziennych (dziennego spożycia).  OpisSkładniki zawarte w oleju z wątroby dorsza są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, zwłaszcza w okresie wzrostu i wzmożonego zapotrzebowania na witaminy A i D. Wchodzące w skład tranu nienasycone kwasy tłuszczowe obniżają stężenie cholesterolu we krwi i zapobiegają chorobom serca. Witamina A wpływa na poprawę wzroku, a witamina D korzystnie działa na wzrost zębów i kości.Polecany przy:obniżonej odporności organizmubraku apetytu, apatii, nerwowościzmęczeniu organizmuzaburzeniach wzrokuw okresie wzrostu i dojrzewania
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Tran strong, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz