Troxerutin kapsułki

Troxerutin kapsułki - o co zawsze warto zapytać. Zauważmy jak mało przeczytaliśmy na temat Troxerutin kapsułki. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to znany środek, który człowiekowi może naprawić zdrowie.

Troxerutin kapsułki własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Troxerutin kapsułki – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Troxerutin kapsułki opis

  SkładJedna kapsułka zawiera 200 mg O-ß-hydroksyetulorutozydów oraz substancje pomocnicze: laktozę, skrobię ziemniaczaną, laurylosiarczan sodu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu (E 171), żółcień pomarańczową (E 110), erytrozyne (E 127), żelatynę.  DawkowanieDoustnie 3 razy na dobę po 2 kapsułki przez okres 7 – 10 dni.W leczeniu podtrzymującym zaleca się: doustnie 2 razy na dobę po 2 kapsułki przez okres 20 – 30 dni.  Działania niepożądaneLek jest dobrze tolerowany. U około 0.5% pacjentów może wystąpić świąd skóry, wysypka, przemijające nudności i zaburzenia żołądkowo-jelitowe, bóle głowy, zaburzenia snu. Jeśli występują którekolwiek z cytowanych objawów zaleca się zmniejszenie dawki lub okresowe odstawienie leku.  Ciąża i laktacjaLek może być stosowany w ciąży jedynie w przypadku, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu.  InterakcjeNie występują. Troxerutin nie zmienia działania innych leków. Nie wpływa (w sposób statycznie znamienny) na wyniki podstawowych badań laboratoryjnych. Lek ogranicza aktywność prokoagulacyjną osocza krwi.  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na hydroksyetylorutozydy. Pierwszy trymestr ciąży.  Wskazania do stosowaniaLeczenie objawowe zaburzeń krążenia żylnego i limfatycznego, szczególnie w kończynach dolnych z objawami ciężkości i bólu nóg, kurczów nocnych, żylaków oraz wspomagająco w przypadku nasilenia objawów guzków krwawniczych odbytu (hemoroidów).  Opis działaniaLek jest mieszaniną czterech różnych O-ß-hydroksyetulorutozydów (około 45% stanowi trójoksyetylorutozyd). Działają one ochronnie na naczynia krwionośne i limfatyczne. Zapewniają im odpowiednie napięcie, elastyczność, zmniejszają przepuszczalność – usprawniają przepływ krwi i limfy. Hamują agregację i zwiększają plastyczność krwinek czerwonych, przeciwdziałają pękaniu włosowatych naczyń krwionośnych i limfatycznych.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Troxerutin kapsułki, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz