urascin

żurascin - prawie wszystko na ten temat. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie żurascin. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - istotnie to istotny środek, który wielu musi naprawić zdrowie.

żurascin działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o żurascin – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

żurascin własności

  SkładWyciąg z owoców żurawiny, witamina C, składniki toczki: żelatyna, ekstrakt z czerwonej kapusty (barwik), dwutlenek tytanu (barwnik).Dzienna porcja zawiera:1 kapsułka: 320 mg wyciągu z żurawiny, w tym 32 mg antocyjanów i 80 mg witaminy C (100% zalecanego dziennego spożycia).3 kapsułki: 960 mg wyciągu z żurawiny, w tym 96 mg antocyjanów i 240 mg witaminy C (300% zalecanego dziennego spożycia).  DawkowanieZalecane spożycie: 1 kapsułka trzy razy na dobę przez pierwsze trzy dni, a następnie 1 kapsułka raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  PrzechowywaniePrzechowywać w temp. pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  ZastosowaniePreparat Żurascin polecany jest osobom w każdym wieku, dbającym o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.  OpisŻURASCIN wspomaga funkcjonowanie dróg moczowych. Suplement diety.Żurascin jest preparatem zawierającym ekstrakt z żurawin i witaminę C wspomagające pracę układu moczowego. Antocyjany zawarte w ekstrakcie z żurawin są przeciw- utleniaczami odpowiedzialnymi za usuwanie z organizmu wolnych rodników, które uszkadzają komórki. Ekstrakt z żurawin pomaga hamować przyczepianie się bakterii E. coli do błon śluzowych układu moczowego i ułatwia ich wypłukiwanie. Żurascin charakteryzuje się wysoką zawartością witaminy C, która odgrywa szczególną rolę w funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina C jest przeciwutleniaczem, który chroni komórki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników i wpływa korzystnie na stan naczyń krwionośnych oraz utrzymanie niskiej kwasowości (pH) moczu. Regularne stosowanie preparatu Żurascin sprzyja utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu żurascin, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz