Urosept

Urosept - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Urosept. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to popularny środek, który człeku powinien naprawić zdrowie.

Urosept własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Urosept – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Urosept informacje

Postać: Tabletki – 60 sztuk. Skład: 1 drażetka zawiera wyciągi z: Radix Petroselini, Pericarpium Phaseloi, Folium Betulae, Chamomill anthodium, Vitis id folium, Phaseoli Pericarpium plv, Acidum citricum, Kalium citricum, Natrium citricum. Działanie: Związki czynne zawarte w preparacie wykazują właściwości moczopędne, przeciwzapalne i rozkurczające. Wskazania: Preparat stosowany pomocniczo w zakażeniach układu moczowego, w kamicy dróg moczowych, we wszystkich przypadkach chorób przebiegających z zastojem i zaleganiem moczu. Preparat można stosować w leczeniu przez dłuższy okres czasu, również w leczeniu skojarzonym z innymi lekami, wykazującymi działanie moczopędne i rozkurczowe. Przeciwwskazania: Nie stwierdzono objawów nietolerancji leku. Nie stwierdzono objawów ubocznych. Zalecane środki ostrożności: Brak. Działania niepożądane: U osób nadwrażliwych może krótkotrwale działać drażniąco na żołądek. Dawkowanie i sposób użycia: Przeciętnie 3 razy dziennie po 2 drażetki lub wg indywidualnych wskazań lekarza. Nie stosuj leku po upływie terminu ważności!
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat produktu Urosept, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz