Venoruton tabletki

Venoruton tabletki . Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Venoruton tabletki. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - naprawdę to znany środek, który człeku powinien naprawić zdrowie.

Venoruton tabletki informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Venoruton tabletki – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Venoruton tabletki informacje

  SkładO-(beta-hydroksyetylo)-rutozyd – 500mg  Stosowanie1 tabletka 500 mg 2 razy na dobę w trakcie lub bezpośrednio po posiłku, aż do całkowitego ustąpienia objawów, zwykle około 2-4 tygodni.1 tabletkę należy rozpuścić w szklance wody i wypić w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.Zaleca się kontynuowanie leczenia jako terapii podtrzymującej jeszcze przez kilka tygodni celem wzmocnienia efektu leczniczego przy utrzymaniu takiego samego dawkowania, lub stosowaniu dawkowania podtrzymującego 1 tabletka 1 raz na dobę.  CiążaPrzed zastosowaniem każdego leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.  PrzeciwwskazaniaPacjenci u których występują obrzęki w okolicach kostek spowodowane chorobami serca, wątroby lub nerek nie powinni stosować Venoruton 500.  WskazaniaLeczenie objawowe przewlekłej niewydolności żylnej (żylaków podudzi oraz mikroangopatii w przebiegu cukrzycy). Produkt powoduje zmniejszenie obrzęków oraz złagodzenie objawów podmiotowych takich jak: zaburzenia czucia, mrowienie, bóle i skurcze mięśni, uczucie ciężkich, spuchniętych i bolących nóg.  DziałanieLek powoduje zmniejszenie obrzęków oraz złagodzenie objawów takich jak:zaburzenia czuciamrowieniebóle i skurcze mięśniuczucie ciężkich, spuchniętych i bolących nógstosowany również pomocniczo w leczeniu objawowym żylaków odbytu (hemoroidów)  OpisVenoruton 500 należy do grupy leków chroniących naczynia żylne.Stabilizuje ścianę żylna co prowadzi do zmniejszenia przepuszczalności naczyń i w konsekwencji do zmniejszenia obrzęku.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej w kwestiach produktu Venoruton tabletki, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz