Vichy dermablend

Vichy dermablend - strona z informacjami o produkcie. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Vichy dermablend. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - w istocie to istotny środek, który wielu musi naprawić zdrowie.

Vichy dermablend informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Vichy dermablend opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Vichy dermablend opis

  Skład Aqua, cyclopentasiloxane, dimethicone, glycerin, polyglyceryl-4 isostearate, cetyl peg, hexyl laurate, pentylene glycol, disteardimonium hectorite, methylparaben, cellulose gum, aluminium hydroxide, magnesium sulfate, phenoxyethanol, disodium stearoyl glutamate, tristearin, acetylated glycol stearate, acrylates copolymer, putylparaben.   Stosowanie Przed rozpoczęciem makijażu skórę dokładnie oczyścić i nałożyć krem pielęgnacyjny.Nakładać podkład korygujący (opuszkami palców bądź gąbeczką) delikatnymi ruchami w kierunku od środka do zewnątrz twarzy. W przypadku bardziej widocznych defektów skóry, podkład należy nałożyć bezpośrednio na miejsce dotknięte problemem, a następnie delikatnie rozprowadzić.Rozetrzeć dobrze podkład pod brodą, w okolicy uszu i nad czołem aby uniknąć wyraźnych granic na skórze.Powtarzać aplikację aż do uzyskania pożądanego pokrycia.   Wskazania Nierównomierny koloryt, cienie pod oczami, zaczerwienienia.   Rezultaty Natychmiastowe idealne pokrycie defektów skórnych. Bez wyraźnych granic, bez nadmiernej ciężkości. Cera jest jednolita, promienista, odczuwa komfort przez 12 godzin.   Opis DERMABLEND™ – podkład korygujący zapewnia 12 godzinne pokrycie bez efektu maski. Podczas aplikacji: pigmenty umieszczono w delikatnej substancji, która rozpuszcza się pod wpływem kontaktu ze skórą. Dlatego zawartość pigmentów może osiągać nawet 25%, czyli dwukrotnie więcej niż w przypadku klasycznego podkładu, nie powodując jednocześnie zbytniej gęstości i ciężkość podkładu. Konsystencja jest jednolita, lekka, podkład łatwo się rozprowadza, zapewniając równomierne rozłożenie koloru i idealne pokrycie defektów skóry. Nadmiar podkładu nie gromadzi się miejscowo, a więc nie powoduje efektu maski.Przez cały dzień: pigmenty, jakby stopione ze skórą, idealnie przylegają do naskórka i zapewniają podkładowi kryjącemu Dermablend 12 godzinną trwałość. Hipoalergiczny, nie powoduje powstawania zaskórników ani zmian trądzikowych. Nietłusty, bez substancji zapachowych, testowany na skórze wrażliwej i nadreaktywnej.  
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestiach produktu Vichy dermablend, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz