Vitrumluteiną

Vitrumluteiną - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Vitrumluteiną. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - istotnie to znany środek, który wielu musi naprawić zdrowie.

Vitrumluteiną opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Vitrumluteiną – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Vitrumluteiną działanie

Postać: Opakowanie – 100 sztuk.Opis:Unikalny kompleks witaminowo – mineralny dla dorosłych i dzieci,zawierający idealną kombinację składników niezbędnych do prawidłowegofunkcjonowania ludzkiego organizmu.Witaminowa Pełnia Zdrowia.Witaminy są związkami, które biorą aktywny udział we wszystkichnajważniejszych czynnościach organizmu. Niedobór nawet jednej witaminymoże stanowić zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia człowieka. Dlategobardzo ważne jest, aby zażywać witaminy w odpowiednich ilościach iproporcjach. Wyjątkowo właściwie zbilansowany preparat VITRUM® zawierapełny zestaw witamin i minerałów, które regularnie codziennieprzyjmowane, zapewniają prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego organizmu.Z myślą o osobach dorosłych w składzie preparatu uwzględniono składnikio właściwościach oksydoredukcyjnych. Ich zadaniem jest zmniejszenieryzyka zapadalności na miażdżycę, cukrzycę, a także nowotwory. UZUPEŁNIA braki witamin i minerałów ZWIĘKSZA odporność na stresy WSPOMAGA organizm w trakcie i po kuracji antybiotykowej WYZWALA naturalną energię NEUTRALIZUJE uboczne skutki diety STYMULUJE przemianę materii CHRONI przed negatywnymi skutkami picia alkoholu i palenia tytoniu Opis działania:Składniki preparatu zostały tak dobrane, aby wzajemniewspomagały swoje działanie, a zarazem gwarantowały dostatecznąsuplementację witaminowo – mineralną codziennej diety pokarmowej.Proces ich wchłaniania zachodzi w przewodzie pokarmowym, a następniepodlegają one włączeniu do ogólnoustrojowej puli poszczególnych witamini pierwiastków. Eliminowane są głównie z moczem i kałem, a tylkoniewielka ich ilość przedostaje się do potu oraz mleka kobietkarmiących piersią.Wskazania:Preparat przeznaczony dla osób dorosłych w celu: profilaktyki niedoborów i w leczeniu następstw niedoborów witamin oraz minerałów poprawienia ogólnej kondycji organizmu zapobiegania niedokrwistości z niedoboru żelaza, kwasu foliowego i witaminy B12 uzupełnienia eliminacyjnej diety pokarmowej łagodzenia następstw palenia tytoniu i częstego picia alkoholu. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu łączne stosowanie z innymi preparatami witamin A lub D hiperwitaminoza A lub D niewydolność nerek marskość wątroby. Dawkowanie:Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. W profilaktyce -jedna (1) do dwóch (2) tabletek na dobę przed posiłkiem lub w czasieporannego posiłku. W pozostałych wskazaniach – według zaleceń lekarza.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestii produktu Vitrumluteiną, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz