Voltaren acti forte

Voltaren acti forte fakty na temat tego produktu. Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Voltaren acti forte. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - oczywiście to istotny środek, który każdemu musi pomóc.

Voltaren acti forte opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Voltaren acti forte – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Voltaren acti forte informacje

  SkładDiklofenak potasu 25 mg.  PrzeciwwskazaniaZnana nadwrażliwość na diklofenak lub na którykolwiek ze składników produktu leczniczego.Produktu leczniczego nie należy stosować u pacjentów, u których po podaniu pochodnych kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występują napady astmy, pokrzywka lub ostry nieżyt nosa.Czynna choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy, krwawienia lub perforacje przewodu pokarmowego.Trzeci trymestr ciążyCiężka niewydolność wątroby, nerek lub serca  WskazaniaVOLTAREN ACTI FORTE – ból mięśni, bóle reumatyczne, ból głowy, ból zęba, ostry ból okolicy lędźwiowo-krzyżowej (ból pleców), bóle menstruacyjne. Leczenie objawów grypy i przeziębienia (bóle i gorączka), ból gardła.
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej w temacie produktu Voltaren acti forte, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz