Vratizolin

Vratizolin fakty na temat tego produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy na temat Vratizolin. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - istotnie to znany środek, który wielu powinien poprawić zdrowie.

Vratizolin opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Vratizolin własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Vratizolin informacje

Postać: Krem 3%.Opakowanie: Tuba 3g.Skład:Denotiwir 30mg, Metylu hydroksybenzoesan 1mg, Propylu hydroksybenzoesan 0,5mg, podłoże kremowe do 1g.Denotiwir jest pochodną izotiazolu przeznaczoną do stosowania miejscowego o działaniu przeciwwirusowym, przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym.Wskazania:Wyprysk kontaktowy i dziecięcy, powikłany wtórną infekcją bakteryjną, alergiczne i łojotokowe zapalenie skóry, opryszczka zwykła (także nawrotowa) oraz narządów płciowych, ospa wietrzna i półpasiec, łuszczyca z tendencją do erytrodermii, krostkowica stóp, dłoni i jamy ustnej.Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na denotiwir.Dawkowanie:Zmienioną chorobowo skórę pokrywa się 2-3 razy dziennie cienką warstwą kremu Vratizolin; w przewlekłych zmianach stosować opatrunki okluzyjne, zmieniane co 24-48 h.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Vratizolin, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz