Xenna zioła

Xenna zioła - strona z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Xenna zioła. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to popularny środek, który wielu może naprawić zdrowie.

Xenna zioła działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Xenna zioła – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Xenna zioła informacje

  Skład1 saszetka zawiera: Sennae folium 0,9-1,1 g co odpowiada 30 mg antranoidów w przeliczeniu na sennozyd B.  WskazaniaZioła przeczyszczające do stosowania w doraźnym leczeniu zaparć.  OpisXenna zioła w saszetkach do zaparzania to lek pochodzenia roślinnego, który skutecznie pomaga usunąć zaparcia. Aktywnym składnikiem herbatki Xenna jest wyciąg z liści senesu rośliny tropikalnej, której właściwości lecznicze są znane od wieków. Xenna wpływa na organizm tak, aby sam usunął zaparcia, poprzez pobudzenie perystaltyki jelita grubego. Jednocześnie w sposób naturalny reguluje wewnętrzne procesy organizmu. Jest lekiem bezpiecznym. Nie wchłania się do organizmu i nie wchodzi w interakcje z innymi lekami, a także nie podrażnia żołądka, gdyż działa dopiero w jelicie grubym.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat produktu Xenna zioła, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz