Ziajka spf

Ziajka spf - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy w temacie Ziajka spf. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - w istocie to produkt, który człeku musi pomóc.

Ziajka spf opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Ziajka spf działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ziajka spf własności

  Sposób użycia Nanieść emulsję na skórę 30 minut przed wyjściem. Stosować w dni szczególnie słoneczne. Nanosić ponownie dla utrzymania ochrony, zwłaszcza po pływaniu, wycieraniu ręcznikiem. Chronić niemowlęta i dzieci przed bezpośrednim światłem słonecznym.   Działanie Preparat  przebadany, aby zminimalizować wystąpienie reakcji uczuleniowych i  alergicznych. Wydłuża czas bezpiecznego przebywania na słońcu w czasie intensywnego nasłonecznienia niezależnie od pory roku. Tworzy na skórze wodoodporną warstwę ochronną. Skutecznie odbija promienie UVA i UVB. Zapobiega poparzeniom słonecznym i nie powoduje podrażnień. Substancje aktywne: filtry mineralne i organiczne, witamina E, prowitamina B5 (D-panthenol).   Opis ZIAJKA SPF 50 słoneczna emulsja dla dzieci ochrona bardzo wysoka powyżej 6 miesiąca życia. Nie zawiera barwników i alkoholu.  
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Ziajka spf, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz