Zielona herbata

Zielona herbata - właściwości i działanie produktu. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Zielona herbata. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - naprawdę to istotny środek, który człeku może poprawić zdrowie.

Zielona herbata działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Zielona herbata – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Zielona herbata opis

  Sposób użycia1 tabletka 2 razy dziennie przed lub w trakcie posiłku.  OpisZielona herbata od wieków używana była jako roślina wspomagająca odporność, polepszająca samopoczucie i siły witalne. Zawarte w wyciągu z zielonej herbaty związki polifenolowe wykazują silne właściwości antyutleniające, przez co chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych, opóźniając jednocześnie starzenie się organizmu. Wyciąg z zielonej herbaty wspomaga procesy redukcji tkanki tłuszczowej. Ułatwia i przyspiesza proces spalania tłuszczu zapasowego, redukuje wchłanianie tłuszczu w jelitach i pomaga usunąć zbędne produkty przemiany materii.Stosować w celu poprawy samopoczucia u osób przemęczonych nadmierną pracą i stresem, w celu zwiększenia sił witalnych, a także jako preparat wspomagający odchudzanie.Zalecenia do stosowania:Wspomaga odchudzanieDziała antyutleniającoPoprawia samopoczucie
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Zielona herbata, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz