Zimnotłoczony olej

Zimnotłoczony olej - strona z informacjami o produkcie. Sprawdźmy jak mało wiemy w temacie Zimnotłoczony olej. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to istotny środek, który wielu musi poprawić zdrowie.

Zimnotłoczony olej własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Zimnotłoczony olej – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Zimnotłoczony olej informacje

  Skład kapsułkiZimnotłoczony olej z nasion wiesiołka, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca).  Sposób użycia3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  OpisPreparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6, a szczególnie w kwas GLA. Z uwagi na ważne funkcje fizjologiczne NNKT powinny być obecne w diecie.Badania naukowe wskazują, iż:długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe (m.in. GLA) wywierają korzystny wpływ na układ krążeniaNNKT nie są syntezowane w organizmie człowieka i muszą być dostarczane wraz z pożywieniemNNKT są ważnym składnikiem budulcowym komórek organizmunaturalny kwas tłuszczowy GLA powinien być składnikiem diety alergikówzachowanie właściwego poziomu kwasu GLA w organizmie ważne jest w okresie poprzedzającym miesiączkę u kobiet
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestii produktu Zimnotłoczony olej, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz