żurawina skrzyp

żurawina skrzyp - opis produktu i jego właściwości. Zauważmy jak mało przeczytaliśmy w temacie żurawina skrzyp. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - naprawdę to istotny środek, który każdemu powinien naprawić zdrowie.

żurawina skrzyp działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o żurawina skrzyp – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

żurawina skrzyp działanie

  OpisŻurawina zawiera wiele dobroczynnych substancji, takich jak witaminy (A, C i z grupy B), sole mineralne, garbniki, taniny, proantocyjanidyny i kwasy organiczne (m. in. cytrynowy i askorbinowy), wzmacniające układ immunologiczny. Jest także źródłem przeciwutleniaczy.Substancje obecne z żurawinie utrudniają bakteriom E. coli przyleganie do ścian układu moczowego, dzięki czemu są one wydalane razem z moczem. To sprawia, że żurawina znalazła zastosowanie przy dolegliwościach układu moczowego. Dodatkowo spożywanie żurawiny powoduje, iż mocz ma lekko kwaśny odczyn, co utrudnia powstawanie kamieni nerkowych. Stwierdzone jest również korzystne działanie preparatów zawierających żurawinę w stosunku do układu pokarmowego, szczególnie przy problemach wywoływanych przez bakterie Helicobacter pylori (takich jak choroba wrzodowa). Skrzyp polny to źródło łatwo przyswajalnej krzemionki, działa przeciwbakteryjnie i regenerująco  Sposób użycia1-4 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  SkładSkład 1 kapsułki:Błonnik owsiany250 mgWyciąg z żurawiny200 mgEkstrakt ze skrzypu polnego50 mgOtoczka kapsułki: żelatyna
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w temacie produktu żurawina skrzyp, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz